OÜ Tavt

Vitamiini 4, Tartu
Reg. number 10900963
Tel: 52 86 205
E-mail: tavt@tavt.ee

Asfalteerimine, juhtkond

Toivo Loos

juhatuse liige

toivo@tavt.ee
53 421 502

Ivar Sova

tegevjuht, asfalteerimine,
teehooldus, materjalide müük

ivar@tavt.ee
52 86 205

Merike Säärits

raamatupidaja

merike@tavt.ee
7 404 154

Insenerehitus

Koit Vaino

projektijuht

koit@tavt.ee
56 229 446

Siim Peetris

Alates veebruarist 2018 tegeleb ainult pooleliolevate objektidega ja garantiiküsimustega.

Ott Pedosk

objektijuht

ott@tavt.ee
53 422 199

Jaan Vagula

objektijuht

jaan@tavt.ee
56 857 927

Teedeehitus, trassiehitus

Tõnis Laos

Viljandi piirkond

tonis@tavt.ee
56 986 349

Jaak Tagel

objektijuht

jaak@tavt.ee
51 26 370

Kaimar Kukk

objektijuht

kaimar@tavt.ee
52 59 574

Illar Kolga

trassiehitus, projektijuht

illar@tavt.ee
50 86 462